Het Marianne Bloem-Houwers opleidingstraject

Donderdag 8 juni werd aan een mooi gevulde zaal in het partycentrum Streeperkruis , tijdens de voorspeelavond van onze leerlingen ,het nieuwe interne opleidingstraject gepresenteerd.Een van onze enthousiaste supporters van met name onze jeugd is de heer Cor Bloem. Samen met zijn , helaas te vroeg overleden , echtgenote Marianne Bloem- Houwers stond en staat hij altijd klaar om de jeugd bij al haar activiteiten financieel te ondersteunen. Cor Bloem heeft in haar naam een nieuw intern opleidingstraject opgezet.Deze draagt per 8 juni 2023 de officiële naam : Marianne Bloem-Houwers Opleidingstraject.Op de dag van de presentatie mochten de leerlingen uit handen van Cor Bloem een goed gevulde tas ontvangen met daarin al het materiaal dat nodig is voor een gedegen muzikale opleiding. De tas draagt de naam van Marianne Bloem-Houwers en zal ook aan alle toekomstige leerlingen worden uitgedeeld. Verder overhandigde de heer Bloem een cheque aan dirigent Somers voor de bekostiging van toekomstige jeugd activiteiten.Muziekvereniging St. Barbara Glück Auf is trots en dankbaar voor zowel het nieuw opgezet intern opleidingstraject door haar dirigent Math Somers als voor de steun van de heer Cor Bloem om het opleidingstraject goed te startten en ook voor de toekomst veilig te stellen. Mocht u na het lezen van dit artikel ook willen deelnemen aan het “Marianne Bloem-Houwers opleidingstraject” van muziekvereniging St. Barbara Glück auf, loop dan eens vrijblijvend binnen tijdens onze repetitie op de woensdagavond vanaf half 8 in het Partycentrum Streeperkruis. Of neem contact op met ons secretariaat via : somers87@zonnet.nl